Zachęcamy do uzupełnienia pola "Jak się o nas dowiedziałeś?" w panelu użytkownika > edytuj opcje. Dzięki! :)
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patriotyzm gospodarczy
Ogólny sens lub jego brak ostatnio popularnego zjawiska, jakieś szczegóły dotyczące tego.
Narodowość kapitału. ( Dodam, że widziałem artykuł na stronie, ale według mnie temat nie wyczerpany.)
Podziękowania od: Ratel
To i ja się pod tą prośbą podpiszę Wink myślicie już coś nad tym @Ratel @slasho? Jeśli możecie to uwzględnijcie tą "narodowość kapitału".
Podziękowania od:
Jabłka jak wprowadzili na nie embargo :D
Podziękowania od:
Dodam, że w to było w lipcu (gdzie jabłka są na jesieni :P).
Podziękowania od:
@QuaPL, i co z tego? Wszyscy nagle zaczęli jeść jabłka. Fajna akcja wyszła (pomijam jej powód). Czyli jeśli komuś się chce rozpropagować, to i się uda patriotycznie naród nastawić.
Podziękowania od:
Hmmm,
te jabłka zostały hurtowo zakupione dla instytucji państwowych.
W szkołach, szpitalach, urzędach rozdają jabłka skrzynkami.
Wszyscy jabłka żrą, nikt jabłek nie kupuje.
Dwa lata daję sadownikom i w każdych wiadomościach będzie płacz tychże 'panie premierze, jak żyć?'
Zaczną się protesty, programy pomocowe i typowo nasze sranie w banie.
Taki patriotyzm, znaczy się.
Podziękowania od:
@frgt10
Polskie jabłka są na jesieni, więc w lipcu są niepolskie. To z patriotyzmem gospodarczym ma raczej mało wspólnego.
Podziękowania od:
Może i ten przypadek sam w sobie nie jest patriotyczny, ale doskonale pokazuje, że stać naród na zryw.

Zresztą polskie jabłka dostaniesz już w lipcu, jeśli jest dobry rok, często dostaję od rodziny :)
Podziękowania od:
Plus w Lipcu, jest ogromna ilość polskich jabłek w chłodniach, ze zbiorów roku poprzedniego Wink
Podziękowania od:
No mam nadzieję, że nie propsujecie rządowej akcji propagandowej, mającej na celu pokazanie, że sankcje gospodarcze są rzekomo nieszkodliwe. Co konkretnie zrobiła nam Rosja, że mamy na nią nakładać sankcje?
Podziękowania od:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości