Zachęcamy do uzupełnienia pola "Jak się o nas dowiedziałeś?" w panelu użytkownika > edytuj opcje. Dzięki! :)
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Q&A - pytania
Cześć, zakładam ten wątek, bo planujemy zrobić odcinek Q&A. Możecie tu zadawać pytania. Głównie mają to być pytania, na które można udzielić dość krótkiej odpowiedzi. Tematyka Q&A będzie związana z kanałem "od kuchni" o ile nie uznamy czegoś za tajemnicę biznesową:) Mogą też się pojawiać pytania ekonomiczne i chętnie na nie odpowiemy, ale tak jak mówię, możemy odpowiedzieć tylko wtedy, gdy będzie możliwa krótka odpowiedź. Zapraszam do zadawania pytań.
Podziękowania od:
-Czym by skutkowało wyjście Polski ze szponów Unii Europejskiej..?

Fajnie jakbyś w punktach to wyjaśnił, bardzo dużo ludzi w końcu zrozumie jakie plusy za tym idą i czuję, że dzięki temu zagadnieniu i Twoim dobrym wyjaśnieniu sytuacji filmik będzie udostępniać mnóstwo osób.

-Jaki kraj uważasz za najlepiej rozwinięty gospodarczo na świecie i dlaczego?

-Co zamiast demokracji?

-Czy możesz opisać dlaczego Chile z kopciuszka, stało się jednym z bardziej rozwiniętych krajów w Ameryce południowej?
Podziękowania od:
Hm...

Czy sami animujecie filmy czy zlecacie?

Ile średnio poswiecacie czasu dziennie na tworzenie odcinka?

Kiedy osiągniecie milion subskrypcji?

Czy kasa z youtuba się zgadza?

Czy rady z filmików sami realizujecie w życiu codziennym?

Wolicie pepsi czy cole?

Piszecie scenariusze do filmików czy raczej spontanicznie podchodzicie?

Placicie za zakupy karta czy gotówką?
Podziękowania od:
@pankuba zdecydowanie odpowiedzi na te pytania nie są krótkie oprócz drugiego o najbardziej rozwinięty kraj na świecie.
@Alun myślę, że coś tu wybierzemy:)
Podziękowania od:
Ale to chcecie zrobić takie suche Q&A gdzie będziecie odpowiadać tylko po 10 sekund..? Jak dla mnie to zły pomysł, lepiej żeby pojawił się konkretny filmik nawet z dłuższymi odpowiedziami.
Podziękowania od:
Dlaczego Irlandia ma tak szybki wzrost gospodarczy, który zdecydowanie przewyższa inne kraje Europy mimo obecności w strefie euro ?
Czy wszystkie pieniądze z programu 500+ wrócą do budżetu poprzez podatek VAT?
Czy ideologia keynesizmu rzeczywiście podniosła Amerykę po wielkim kryzysie jak się powszechnie uważa?
Podziękowania od:
@pankuba - nie po 10 sek ale to o co Ty pytasz to są tematy na książki, albo przynajmniej na bardzo długie filmy:)
Podziękowania od:
Od niedawna mamy nowego Ministra Zdrowia. Jak to u nas bywa, chce wprowadzić swoje zmiany czyli:

"Projekt zawiera ograniczenia w zakresie zbywania podmiotom prywatnym udziałów lub akcji w spółkach Skarbu Państwa oraz jednostek samorządu terytorialnego. Zakłada, że podmiot publiczny (czyli jednostka samorządu terytorialnego lub Skarb Państwa) mógłby zbyć udziały albo akcje „swoich” spółek pod warunkiem, że zachowa co najmniej 51% kapitału zakładowego spółki."

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat, i dlaczego jest to ogromny krok wstecz dla naszego systemu opieki zdrowotnej.
Podziękowania od:
Dzień dobry, dobry wieczór.

Moje pytanie brzmi: Jakie macie poglądy gospodarcze? Oraz: Czy jesteście z tej dziwnej grupy ludzi którzy chcieliby zabraniać rezerwy cząstkowej?

Pozdrawiam!

Edit: W pierwszym pytaniu bynajmniej chodzi mi o odpowiedź: Wolnorynkowe!... Raczej głebiej, jesteście klasycznymi Liberałami, Minarchistami, Akapami?... Wink

P.S. Zapomniałem o najważniejszym, jak zwykle - Co was zachęciło do tej inicjatywy?

P.S.2 Jak się czujecie jako wyzyskiwacze proletariatu, wredni kapitaliści? Wink
Podziękowania od:
1. Jaki macie interes w tworzeniu tego serwisu
2. Czy serwis ma szansę być dochodowy
3. Jakie jest źródło finansowania
4. Czy macie jakieś zewnętrzne wsparcie

Myślę, że mógłbym sam odpowiedzieć na te pytania, ale ostatnio gdy u Tradera była dyskusja o Prostej Ekonomii (już wycięta), to się pojawiły wątpliwości, kto ma interes w istnieniu tego serwisu.
Podziękowania od:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości