Zachęcamy do uzupełnienia pola "Jak się o nas dowiedziałeś?" w panelu użytkownika > edytuj opcje. Dzięki! :)
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagonka na "Nowoczesną"
@Khneefe
Pamiętam jak zarówno Kukiza jak i Nowoczesnej nie było, a i tak JKM ledwo, ledwo dostawał głosy. Zresztą nie sądzę że można przekonać postkomunistyczny naród do państwa minimum. Co do głosujących za cztery lata gimnazjalistów, to raczej tak nie będzie pierwsza partia JKM-a powstała w latach 90. Ot tamtego momentu poparcie jest właściwie stałe.
Podziękowania od:
@Luis - Przed tym jak Kukiz zebrał podpisy i zaczęło się wszędzie JOW JOW JOW, JKM miał 7% w sondażach prezydenckich. Dużo
korwinistów głosowało na Kukiza w prezydenckich, a JKM dostał mniej niż 4% i ludzie później na tej podstawie byli nie chętni głosować na Korwina bo "będzie pod progiem" i znów głosowali na kukiza (głównie nie ci mnie zdecydowani na Korwina - samo), więc nastąpiła samo spełniająca się przepowiednia. Do tego doszła tytułowa N, która miała być partią wolnorynkowców - a jak zwykle była to operacja fałszywej flagi, mająca skanalizować ten elektorat, przed zagłosowaniem na kogoś kto realnie jest za wolnym rynkiem, a nie tylko w kampanii wyborczej. Kukiz nie wiele lepszy od N ma 1/3 taką strite wolnorynkową, ale ma 1/3 stricte socjalistyczną, więc to się równoważy czyli poza gadaniem z mównicy nic to nie daje. Kukiz moim daniem będzie powoli tracił posłów, aż w końcu straci jakiekolwiek znaczenie.

Jest ten elektorat buntu do 10%, w większości przejął go Kukiz. Projekty JKM mają coraz więcej głosów w porównaniu z poprzednimi wyborami danego typu, jestem dobrej myśli, że jak w kolejnych wyborach nie pojawi się żadna fałszywa partia wolnorynkowa to będzie 10% dla Korwina.
Podziękowania od:
Też taką nadzieję mam.
Podziękowania od:
"Nowoczesna" to partia najbardziej kojarzona z sędziami, adwokatami i innymi prawnikami  a o tych coraz silniej huczą media w tym obywatelskie blogi, o ich zdegenerowaniu, korupcji, bezkarności. Przekręcone wyroki (wypatrzone przeze mnie wczoraj - http://pamietnikwindykatora.pl/2016/12/2...nieprawde/ ),  kradzieże w sklepach, zatrzymani adwokaci, prokuratorzy na podwójnym gazie itp. itd

Sędzia Barbara Dolniak, prawniczka Kamila Gasiuk-Pichowicz (traktująca sędziów jak półbogów) i inni...
Podziękowania od:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości