Zachęcamy do uzupełnienia pola "Jak się o nas dowiedziałeś?" w panelu użytkownika > edytuj opcje. Dzięki! :)
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja rozwiązania kryzysu w Wenezueli
Witam,
Śledzę wasz kanał na YT prawie od początku jego powstania, jestem patronem i staram się rozpowszechniać wasze materiały.
Bardzo wam dziękuję za Waszą pracę - oby tak dalej !

Zarejestrowałem się na forum żeby zaproponować pomysł na odcinek lub artykuł który bardzo bym chciał u was zobaczyć.
Moglibyście zrobić analizę obecnego kryzysu w Wenezueli nie z perspektywy przyczyn jakie do niego doprowadziły ale z perspektywy rozwiązań jakie stosuje władza, jakie skutki to przynosi a jakie rozwiązania byłyby zalecane z punktu widzenia wolnorynkowego i które rady klasyków myśli libertariańskiej powinny być zastosowane w tym konkretnym przypadku aby rozwiązać ten kryzys.

Wiem, że to trudne i niebezpieczne dawać konkretne rady i rozwiązania bo wystawiacie się na krytykę, ale z drugiej strony zwolennicy wolności gospodarczej bardzo chcą zobaczyć konkretne rozwiązania konkretnych problemów zgodne z zaleceniami Austriackiej Szkoły Ekonomii i jakie potencjalne korzyści mogłoby to przynieść.

Rozumiem, że wymagałoby to od Was bardzo dużo pracy i dogłębnej analizy ale myślę, że warto to zrobić.

Pozdrawiam,
Amadeusz J.
Podziękowania od:
Czy na te forum żaden z Twórców nie zagląda ?
Podziękowania od:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości