Zachęcamy do uzupełnienia pola "Jak się o nas dowiedziałeś?" w panelu użytkownika > edytuj opcje. Dzięki! :)
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Możliwość popularyzacji idei wolnościowych i edukacji społeczeństwa przez medium!
Mój wpis ma charakter zapytania, więc znalazł się w tej kategorii. Skierowany jest do wszystkich użytkowników tego forum. Niewątpliwie znajdują się tutaj osoby znające się na ekonomii, preferujące mi najbliższą doktrynę ekonomiczną, austriacką. Chciałbym, zacząć działać i dołożyć też swoją cegiełkę do naszej wizji, pięknej, bogatej i dumnej Polski. Myślę, że znalazłem drogę i chciałbym zaprosić Szanownych Kolegów i Szanowne Koleżanki do wejścia na tę drogę. Mianowicie, dano mi wolną rękę w kierowaniu pewnym, może mało znanym, ale mających potencjał portalem internetowym. W pewnym czasie zbierał bardzo przyzwoite statystki, jednak z braku czasu właściciela podupadł... i ja się zjawiłem, mam dużo pomysł. Portal dalej ma dość spore możliwości, w zależności od wagi i udostępnień 1-25 tysięcy wyświetleń (1 post), na początku nawet sięgały kilkudziesięciu tysięcy, do tego chciałbym wrócić. Posiadając taki kapitał, można byłoby go powiększać i serwować opinii publicznej, nasze poglądy, wizje i zmieniać Polskę na lepsze. Jak to Pan Rafał Ziemkiewicz skwitował, nie szukajmy na siłę wodza, który przeprowadzi nagłą rewolucję, lecz pracujmy na poczet sukcesu oddolnie, niczym na początku XXw. Polacy, zwłaszcza narodowi demokraci (to nie cytat, lecz sens wypowiedzi). Niestety, program na razie jest non profit, jednak może przerodzić się w dobrze prosperującą stronę i stać się naszym dodatkowym źródłem dochodów. Na razie, musi nam wystarczyć idea! Wielkie rzeczy, zawsze rodzą się z idei! Pozdrawiam wszystkich! 

Proszę zaciekawionych o kontakt priv lub najlepiej drogą mailową: michal100949@gmail.com

P.S Jeżeli nie jesteś zainteresowany, to po prostu idź dalej, nie jestem jakimś oszustem, który szuka niewolników do pracy, sam na razie nic z tego nie mam :D 
Podziękowania od:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości