Zachęcamy do uzupełnienia pola "Jak się o nas dowiedziałeś?" w panelu użytkownika > edytuj opcje. Dzięki! :)
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Grecja się powtórzy?
Hej. Jak już wspominamy poprzedni rok, to może coś o Grecji. Wszyscy (chyba) wiemy, co się działo - kryzys gospodarczy (nie imigracyjny).

Jak uważacie, czy Polska może powtórzyć wariant grecki? Który kraj z UE może być następnym celem podobnego wariantu?
Podziękowania od:
Myślę, że Polska nie jest w tak krytycznym stanie. Jakie kraje ? Myślę, że Włochy i Hiszpania. Jest tam duże bezrobocie i nastroje nie są za dobre. Nwm jak sprawy w Portugalii, może mi ktoś przybliżyć, ale myślę że podobnie.
Podziękowania od:
Sądzę że w najbliższym czasie jest to nie możliwe. Trudno także ocenić który kraj będzie następnym w podobnej sytuacji. Na to wpływa£o także uwarunkowanie w społeczeństwie. Wg mnie (choć nie znam stanu dobrze i musi się coś zmieni ) najbliżej podobnego stanu jest Hiszpania. Sytuacja może się zaostrzyc po odłączeniu Katalonii.

Wysłane z LG G3 przy użyciu Tapatalka
Podziękowania od:
Japonia ma również ogromny dług, USA też, sporo krajów jest zadłużonych ponad poziom możliwy do uczciwej spłaty.
Podziękowania od:
(04.01.2016, 13:57)amoniak90 napisał(a): Hej. Jak już wspominamy poprzedni rok, to może coś o Grecji. Wszyscy (chyba) wiemy, co się działo - kryzys gospodarczy (nie imigracyjny).

Jak uważacie, czy Polska może powtórzyć wariant grecki? Który kraj z UE może być następnym celem podobnego wariantu?

Sądzę iż duże szanse ma po prostu Grecja teraz załagodzono kryzys ale wkrótce powróci.
Podziękowania od:
Na pewno powróci, przecież oni już są bankrutami. To co robi UE to jest pudrowanie trupa.
Podziękowania od:
(09.01.2016, 22:16)Ratel napisał(a): Na pewno powróci, przecież oni już są bankrutami. To co robi UE to jest pudrowanie trupa.

To jest leczenie narkomana morfiną - no bo przecież cierpi to mu załagodzimy ból
Podziękowania od:
Nawet nie, bo to dla zwykłych greków tylko przedłuża cierpienie. Ta kasa idzie z powrotem do wielkich banków. Nie trafia do ludzi w ogóle.
Podziękowania od:
(10.01.2016, 15:14)Ratel napisał(a): Nawet nie, bo to dla zwykłych greków tylko przedłuża cierpienie. Ta kasa idzie z powrotem do wielkich banków. Nie trafia do ludzi w ogóle.

Zwiększa zadłużenia ale nie zdąża trafić do obiegu Undecided
Podziękowania od:
MFW daje Grecji kasę, która automatycznie idzie na spłatę. W dupę dostają podatnicy całej UE. A właściwie strefy euro.
Podziękowania od:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości