Zachęcamy do uzupełnienia pola "Jak się o nas dowiedziałeś?" w panelu użytkownika > edytuj opcje. Dzięki! :)
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Grecja się powtórzy?
(10.01.2016, 15:33)Ratel napisał(a): MFW daje Grecji kasę, która automatycznie idzie na spłatę. W dupę dostają podatnicy całej UE. A właściwie strefy euro.

No mówię kasa nie trafia do obiegu czyli ludzi tylko od razu do zagranicznych banków  Sad
tomek napisał 10.01.2016, 16:06:
@lokishi staraj się nie cytować a używać odwolania do uzytkownika przez @username
Podziękowania od:
tak, ja tylko dopowiedziałem jak:)
Podziękowania od:
(10.01.2016, 17:19)Ratel napisał(a): tak, ja tylko dopowiedziałem jak:)

Polemizowałbym czy można mówić jak coś się NIE dzieje raczej powiedziałeś z jakich przyczyn/dlaczego nie trafia do obiegu.
Podziękowania od:
Jak się okazuje Greckiej tragedii mamy ciąg dalszy.

"Smutne wieści z Aten. Gospodarka Grecji znowu osunęła się w recesję. Jedyny taki kraj w Europie."
Więcej na:
http://next.gazeta.pl/next/7,151003,2182...sie-w.html

Naprawdę nie można im długu umorzyć? Zredukować? Dać okres karencji do spłaty na 50 albo 100 lat.
Może powinni wykupić swoje długi, niektórzy z pewnością mają przecież jakieś oszczędności.

Ciężka sprawa z tą Grecją. Może jako jedno z pierwszych państw w UE powinna skorzystać z pieniądza suwerennego -pieniądza nie będącego długiem, ale również nie będącego gotówką?
Podziękowania od:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości