Zachęcamy do uzupełnienia pola "Jak się o nas dowiedziałeś?" w panelu użytkownika > edytuj opcje. Dzięki! :)
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tukany i inne
Akurat jakość awatarów w moim przypadku jest wyborna, tak swoją drogą rozpoznaje ktoś to zwierzątko z mojego awatara?
Podziękowania od:
(10.01.2016, 21:17)Testudo napisał(a): Akurat jakość awatarów w moim przypadku jest wyborna, tak swoją drogą rozpoznaje ktoś to zwierzątko z mojego awatara?

Jesteś Tukanem? No ale np. odnośnie mojego avataru @Frako miał wątpliwości co do płci postaci a nawet jednoznacznie określił ją jako zbieżną z faktyczną Undecided
Podziękowania od:
jakiś tukan ?
Podziękowania od:
@lokishi mały format i jakoś myślałem, że to płeć piękna
Podziękowania od:
Tukan i to nie byle jaki :D toż to akapowy tukan (łatwo rozpoznać go po dziobie)
Podziękowania od:
nie ma jak zejść z tematu o ekonomi na tukany
Podziękowania od:
(10.01.2016, 21:21)Frako napisał(a): @lokishi mały format i jakoś myślałem, że to płeć piękna

Faktycznie typ urody raczej żeński Blush
Podziękowania od:
fakt, wprawdzie na nie byle jakie tukany, ale jednak

proponuję zakończyć dyskusję o tych pięknych ptakach, przynajmniej w tym wątku :)
Podziękowania od:
(10.01.2016, 21:24)Frako napisał(a): nie ma jak zejść z tematu o ekonomi na tukany

I na zniewieściałość magów Wink
Podziękowania od:
@Frako @lokishi
Tukany produkują się same (oczywiście jeśli ma się conajmniej dwa różne modele) a koszt waha się zgodnie z tym co mówi teoria malejącej użytecznośco krańcowej,

PS. Wątek jest kontynuacją dyskusji w innym wątku, który nie był związany z tą dyskujsą xd
Podziękowania od: tomek

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości