Zachęcamy do uzupełnienia pola "Jak się o nas dowiedziałeś?" w panelu użytkownika > edytuj opcje. Dzięki! :)
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tukany i inne
Można napisać książkę podobną do Gospodarka, Rozwój, Krach. Tylko zamiast ryb umieścić tukany.
Podziękowania od:
Może coś takiego powstanie, pod koniec tego tygodnia w końcu będę miał czas na ekonomiczną lekturę i zacznę ekonomię w jednej lekcji, albo właśnie Petera Shiffa
Podziękowania od:
Ja chyba, ekonomię w jednej lekcji kupię, bo moja biblioteka miejska jest uboga w książki naukowe. Tam są prawie same romanse i kryminały.
Podziękowania od:
U mnie jest trochę lepiej, mają właśnie Hazlita ekonomię i po 2 książki Hayek'a, Mises'a i Rothbarda, jak na początek to już jest coś :)
Na forum ktoś rzucił kiedyś pomysł jakiejś wymiany lekturami między forumowiczami np. wysyłać je jakoś, albo jeśli ktoś mieszka względnie blisko, może to kiedyś wypali
Podziękowania od:
Mam nadzieję, jeszcze zobaczę na inną bibliotekę w innym mieście. Wiesz mieszkam obok miasta 20 000 ludzi więc nie będzie tam biblioteki kongresu.
Podziękowania od:
W razie czego jest chyba na PDF gdzieś w internecie, nie?
Podziękowania od:
Nie zapominajcie o Bastiacie "Co widać i czego nie widać" - przed Ekonomią w jednej lekcji. Szukajcie też na Instytucie Misesa, część e-booków jest za darmo.
Podziękowania od:
U mnie też jest porażka jeśli chodzi o bibliotekę. Praktycznie nic w niej nie ma oprócz romansów i dla dzieci.
Na szczęście wiele książek można znaleźć w sieci, oczywiście legalnie :D
Podziękowania od:
Bastiata niestety u mnie nie mają, ale rozejrzę się za nim w trakcie lektury Hazlita i Shiffa,
Podziękowania od:
Ja na razie niezbyt sobie radzę z pozycjami Rothbarda na początek wolałbym coś bardziej o społeczeństwie Sad
Podziękowania od:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości