Zachęcamy do uzupełnienia pola "Jak się o nas dowiedziałeś?" w panelu użytkownika > edytuj opcje. Dzięki! :)
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory prezydenckie w USA i Donald Trump
Orientuje się ktoś jakie poglądy gospodarcze ma Donald Trump? Jak go oceniacie? Ja myślę, że będzie walczył z Hillary Clinton, ale przegra.
Podziękowania od:
Trump, z tego co poczytałem, opowiada się za państwem minimalistycznym. Idee partii, z ramienia, której staruje na pewno są bliskie amerykanom i dużo osób go poprze, staruje z Partii Republikańskiej. Ja jednak będę większym optymistą i stawiam, iż wygra wybory, nie znacznie, ale ma duże szanse, jeśli "nic nie odwali" to ma szanse.
Podziękowania od:
Z tego co wiem to chce wybudować murek na granicy z Meksykiem i bardzo dobrze w niepewnych czasach im dalej Ameryka i demokracja są od reszty świata tym lepiej Tongue
Podziękowania od:
Gdzieś w internecie czytałem ciekawy wpis, że Trump w Ameryce jest jak Korwin u nas. Jeżeli nic nie "chlapnie", co mogłoby spowodować, iż media to podchwycą i wykorzystają przeciwko niemu (tu przytoczyła osoba przykład JKM i Hitlera bądź niepełnosprawnych) to wygra z Clinton. Nieznacznie, ale wygra.

Mnie urzekł w swojej kandydaturze przede wszystkim tym, jak już wcześniej wspomniano, o stosunku do Meksykańskich imigrantów.
Smile Smile
Podziękowania od:
Myślę, że w porównaniu z tą socjalistyczną Hilary Clinton, ma zdrowe poglądy. Media startują się go oczernić, podobnie jak Korwina. Więc kolegi twierdzenie "że Trump w Ameryce jest jak Korwin u nas" może być prawdziwe.
Podziękowania od:
Trump nie jest idealny, ale przynajmniej nie jest niewolnikiem poprawności politycznej. Z tego co wiem, bo przy okazji śledzenia wydarzeń ekonomicznych w USA, trafiam też na polityczne, to jest na niego niezła nagonka w mediach głównego nurtu.
Podziękowania od:
Jest bogaty, więc nie musi się łasić i ulegać żadnym wpływom, wie ktoś czy Ron Paul kandyduje?
Podziękowania od:
@MRHayFR Ron Paul chyba nie kandyduje, nie spotkałem się jego sylwetką wśród kandydatów. Wiem że Wikipedia to nie najlepsze źródło, jednak nie ma go na liście kandydatów.
Podziękowania od:
@MrHa[b]yFR

[/b]Ron Paul nie kandyduje, za to kandyduje jego syn Rand Paul.

Jeżeli chodzi o D. Trump'a najpierw musi wygrać prawybory. Już pisałem w jakimś poście, że u Republikanów sprawa jest zawsze bardziej skomplikowana. Realne szanse na udział w wyborach z ramienia Republikanów mają: Trump, Cruz, Christie, Rubio, Bush (Jeb Bush).

Po stronie Demokratów sprawa prosta. Prawybory wygra na pewno H. Clinton.

W wyborach Clinton vs Trump ciężko póki co ocenić kto wygra. Zależy jak bedą starali się oczerniać Trumpa.
Podziękowania od:
A może Gary Johnson, co o nim sądzicie?
Podziękowania od:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości