Zachęcamy do uzupełnienia pola "Jak się o nas dowiedziałeś?" w panelu użytkownika > edytuj opcje. Dzięki! :)
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory prezydenckie w USA i Donald Trump
Wydaje mi się że obecna sytuacja jest bardziej złożona. Szczególnie że w Polsce był wtedy Paweł Kukiz, a w Ameryce nie ma takiego człowieka.A poza tym jest teraz jeszcze bardziej ważny okres. Jasne możesz odchodzić od poprzedniego tematu tylko żeby mi @Stiopa nie zapomniał o jego dokończeniu Wink.
Podziękowania od:
Ostatnio zdaję się, że lekarz H.Clinton powiedział, że przyjmuje silne leki na rozrzedzenie krwi i podobno jest poważnie chora.
Podziękowania od:
Zdaje się że choroba(nie własna ale zawsze) przeszkodziła u nas w Polsce M.Ogórek
Podziękowania od:
@MRHayFR Wydaje mi się, że ciężko byłoby wydusić takie zeznania od lekarza H. Clinton - oznaczałoby to nie mniej nie więcej, tylko zniszczenie swojej kariery... Plotka głosi, że ma dziewczyna parkinsona, ale że jak wygląda parkinson wiem aż za dobrze, to raczej bym w to nie wierzył. Podobnie u nas krążyła plotka, że Komor ma Alzheimera (zdaje się, że Kowalski ją nawet podchwycił).

W Ameryce takim Kukizem jest trochę właśnie Trump. Sądząc po wyniki - tam nienawiść do systemu jeszcze większa, niż u nasWink Największe zagrożenie dla Trumpa widzę w tym, że media wykreują Johnsona na trzecią siłę, by odciągnąć głosy od miliardera. W przeciwnym wypadku Trumpowcy są w stanie spokojnie Clintonkę rozegrać. BTW. jak dojdzie do bezpośredniego spotkania live i Trump zacznie wyjmować wszystkie haki na wizji, które obecnie dziennikarze w rozmowach, a wcześniej przeciwnicy (Sanders) elegancko przemilczali, to nie widzę dla niej szans w takim starciu.

@lokishi - podczas ostatnich wyborów prezydenckich i parlamentarnych z mojej pomocy przy wyborze kandydata skorzystało... przeszło 50.000 osób. Wprawdzie nie było to lobbowanie, tylko próba nakłonienia do zastanowienia się nad wyborem, ale efekt był taki, że sporo osób dotarło do swojej wolnorynkowej duszy (wiem o kilku osobach, na które wpłynąłem, ale mogły być ich setki) Wink Nie będę podawał szczegółów, bo nie chcę, by ktoś kiedyś uznał tamtą pomoc za nieobiektywną (dokładałem wszelkich starań, by moje osobiste poglądy nie wpływały na kształt pomocy). Myślę, że za 2 lata możemy tu na forum pomyśleć o lobbingu, ale teraz bardziej potrzebna edukacja, a tu już ekipa Prostej Ekonomii zajmuje się lepiej niż dobrze. Więc zamiast tracić czas na własną działalność wolę sobie PE podlinkować to tu to tam... Zwłaszcza, że sam z ekonomii i geopolityki nie wymiatam i łatwo mnie zagiąć w bezpośredniej dyskusji:)
Podziękowania od:
No dobra, ale pomysł warto zachować i wykorzystać, mimo iż jak mówisz nie jesteś do końca libertarianinem to sądzę że możemy fajnie się dogadać.
Podziękowania od:
Jestem otwarty i chętny do współpracy, ale to tak za dwa lata - może jeszcze będziemy tu wtedy zaglądać. Myślę, że można w ogóle powołać na forum Think-Tank w sprawie skutecznego lobbingu wolnego rynku w socjalistycznym świecieWink
Podziękowania od:
Mówisz, masz:http://forum.prostaekonomia.pl/showthread.php?tid=296
Podziękowania od:
Niestety Gary Johnson już jest wg mnie spalony - https://www.youtube.com/watch?v=TW5gQo43ay4 - aż mnie teraz dziwi że libertarianie go wybrali na kandydata.
Podziękowania od:
W sumie doszło do takiej sytuacji w której Johnson zbiera coraz więcej negatywnych komentarzy od libertarian, ale za to może odczuwać delikatne zanteresowanie mainstreamu, jako ten który mogłby coś "uszczknąć" Trumpowi.

Obserwuje dalej sondaże, plus wszystko to, co czyha na Clinton i daje jej coraz mniejsze szanse. Przecież przy obecnych informacjach dot. Clinton ciężko jej bronić, z czasem ta propaganda stanie się totalnym absurdem i znowu kilka procent "ciemnych" ludzi zda sobie z tego sprawę, rezygnując z głosowania.
Podziękowania od:
Chyba trafione były te oczekiwania odnośnie Clinton. Jak myślicie, jak to się dalej potoczy? Będzie ktoś inny za Clinton?
Podziękowania od:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości