Zachęcamy do uzupełnienia pola "Jak się o nas dowiedziałeś?" w panelu użytkownika > edytuj opcje. Dzięki! :)
Ankieta: Jaką politykę powinny prowadzić państwa europejskie wobec kryzysu migracyjnego.
Ankieta jest zamknięta.
Wpuszczać wszystkich i dawać im zasiłki
0%
0 0%
Wpuszczać tylko faktycznych uchodźców (o ile jest to do zweryfikowania) i dawać zasiłki
5.88%
1 5.88%
Pozostawić tą kwestię prywatnym ludziom i ograniczyć się do zabezpieczenia granic
47.06%
8 47.06%
Nie wpuszczać nikogo i basta!
47.06%
8 47.06%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem imigrantów i uchodźców w Europie
#11
@Ratel żeby takich oddzielić od tych którzy chcą wprowadzać szariat i nie chcę pracować, wystarczy wszelkie zapomogi usunąć i nie dać im ani grosza. Wtedy przyjechaliby tylko ambitni i kreatywni ludzie którzy chcą coś zrobić, a nie siedzieć w domu socjalnym i pobierać zasiłki.
Podziękowania od:
#12
Z racji iż wszystkie mądre rzeczy o samych imigrantach zostały powiedziane pragnę zapytać @tomek dlaczego uważa iz powinno się im dawać zasiłki?
Podziękowania od:
#13
@Frako nie tylko osoby kreatywne ale także takie które chcą uciec śmierci.
@lokoshi sytuacja jaka tam panuje wymaga pomocy. Wojna to duże zagrożenie i niezapomniane przeżycia dla każdego człowieka. Mimo iż Ci ludzie możliwe że nic nie zrobili dla nas.

Wysłane z LG G3 przy użyciu Tapatalka
Podziękowania od:
#14
No dobra ale skoro wymaga pomocy to niech pomagają chętni nie możesz do tego zmuszać dobroć powinna płynąć z głębi serca.
Podziękowania od:
#15
@tomek zapomniałem dodać tych co są pracować, ale chyba jak uciekasz z wojny, to weźmiesz się za pracę by przeżyć. Pomocy, to czemu kraje z którymi sąsiaduje z Syrią im nie pomogą ? Ta sama kultura i wyznanie religijne. A na biedę nie narzekają. Czemu magnaci ropy im nie pomogą ? I im się w Europie nie należy miano uchodźcy, bo takie miano dostaje się w pierwszym kraju gdzie jest bezpiecznie. A oni nie przepływają na pontonach całe morze, tylko dostają się do Europy przez Turcję. I tam powinny dostać azyl.
Podziękowania od:
#16
@Frako z tego co wiem to są obozy w tych krajach, lecz one są już przepełnione (Turcja) i nie pomieszczą więcej "uchodźców". Dalsza część 2 akapit, niżej.
@lokishi odpowiadając na pytanie: wojna nie jest w każdym kraju. Wojna nie dzieje się co weekend. Nie ma też zwyczaju się od niej ubezpieczać.

Jeszcze jedna kwestia, że Europa chętnie przyjmuje takie kultury gdzie ludzie mają dużo dzieci, dlatego że obecny trend w Europie to 1+1, czyli mama i tata bez dziecka. Co jak ostatnio biolodzy stwierdzili to wynik ogólnodostępnego dobrobytu względem lat wcześniejszych. To powodu, że nie musimy walczyć o teren, łowić czy szukać pożywienia aby przetrwać. Te i inne elementy składają się na to, że człowiek traci powoli instynkt przetrwania, nie musi przedłużać gatunku. Europa woli dać kasę i mieć dzieci, niż starych dziadków. Im bardziej związana Europa, nawet konfliktami, tym mocniejsza.
Podziękowania od:


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości